Türkçe |  English
İnsan Kaynakları


İnsan Kaynakları İnsan kaynakları misyonumuz çalışanlarımızın sürekli gelişimlerini sağlayarak verimliliğini ve tatmin seviyelerini yüksek tutmaktır. Bu doğrultuda yenilikçi ve sürekli gelişim stratejilerini uygulayarak, hedefimiz olan yüksek kazanç sağlayarak kar elde etmek ve saygınlığımızı koruyarak adım adım büyüyen bir marka olmak düşüncesini daha kararlı ve daha doğru çalışarak gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz beklentilerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunacak çalışmalarını Uzinoks Paslanmaz Çelik markamız bünyesinde hayata geçirecek bireylere her zaman tanıyacak bir fırsatımız vardır.

Nasıl Başvurabilirim ?

Fotoğraflı özgeçmişinizi cv@uzinoks.com.tr elektronik mail adresimize göndererek.

Firma adresimize şahsen gelerek.

 
 
 
 
Personel Seçim Aşamaları


Ön görüşme: Adayın temel mesleki bilgi ve deneyimi saptanır. Kişilik yapısı araştırılır. Adayın şirket kültürüne uygunluğuna bakılır. Gerekli görülen adaylara “Kişilik Profil Analizi” uygulanır.

Seçme Görüşmesi: Uygun bulunan adaylar, ilgili departman yöneticisi ile seçme görüşmesine alınır. Bu görüşmede, adayın uzmanlık alanı ve işe uyumu araştırılır. Pozisyonun ihtiyacına göre gerekli görülen adaylara ilgili testler yaptırılır. Adayın işe uygun olup olmadığına karar verilir.

İş Teklifi Görüşmesi: Seçme görüşmesinde ve referans kontrolünde olumlu bulunan adaya İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır. Ücreti, sosyal hakları ve çalışma şartları konularında aday bilgilendirilir ve iş başı işlemleri gerçekleştirilir.
 

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonlarımızı buradan takip edebilirsiniz.


: