WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Tüm çalışanlarımız ile birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, müşterilerimizin arzu, istek ve ihtiyaçlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve en çeşitli stoğu bulundurarak rakiplerimize kıyasla sektör içerisinde fark yaratmaya devam edeceğiz. Elit çalışma şeklimiz ile müşterilerimize ve bizimle etkileşim içerisinde olanlara; sürekli fayda ve kazanç sağlayan bir şirket olacağız.

MİSYONUMUZ

Uzinoks Paslanmaz Çalışanlarının misyonu : Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kalite standartlarına uygun, piyasada öncü olabilecek ürünleri temin etmek ve böylelikle firmamıza katma değer sağlamak, zamanı iyi değerlendirerek düzenli bir planlama ile sektörde üst düzeyde elit bir firma olabilmek için varız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Uzinoks Paslanmaz sektöründe bir marka olarak en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.

Çalışanlarımızın güvenliği ve mutluluğu ile müşteri memnuniyetinin sağlanması en başta gelen ilkelerimizdir.

Yaptığımız her işi ilk seferinde ve sürekli olarak; emniyet, etkinlik ve ekonomiklik prensipleri içerisinde doğru bir biçimde gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan hizmetler sunmak en büyük uğraşımızdır.

Katılımcılık, çağdaş teknoloji, eğitim, modern bir yönetim ve sürekli iyileştirme uğraşılarımızda kullandığımız vazgeçilmez araçlarımızdır.

Teklif Formu