WhatsApp

Taşlama-Fırçalama

Taşlama-Fırçalama

0,50mm ile 3,00mm kalınlıklar arasındaki paslanmaz çelik levhalar modern ve tam otomatik Taşlama (2 Kafa) ve Fırçalama (3 Kafa) hatlarında yüzey işlemine tabi tutulmaktadır.

  • Taşlama - TAŞLI YÜZEY (N4) işleme uluslararası standartlara uygun grit kodlarıyla (N series) ve bilgisayar kontrollü olarak yapılmaktadır.
  • Fırçalama - SB YÜZEY (Scotch Brite) işleme uluslararası standartlara uygun grit kodlu 3 kafa (Medium, Fine, Very Fine) fırçalarla ve bilgisayar kontrollü olarak yapılmaktadır.

Taşlama ve Fırçalama işlemleri her müşteri ayrı bir üretim parametresi olarak sisteme kayıt edilerek takip edilmekte, müteakip siparişlerde aynı parametreler kullanılarak ürün kalitesinde süreklilik sağlanmaktadır. Taşlama ve Fırçalama işlemi sırasında levhalar müşteri talebine uygun olarak 70 mikron ve 100 mikron PVC kaplanmaktadır.

Taşlama ve Fırçalama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, projeniz için bir teklife ihtiyacınız varsa veya müşteri desteğine ihtiyacınız varsa, bugün bizimle iletişime geçin .

 

Taşlama-Fırçalama

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Teklif Formu