WhatsApp

Dilme

3 mm’ye kadar kalınlık ve 1600 mm’ye kadar endeki paslanmaz çelik dilme rulo

Paslanmaz dilme ürünleri, günümüzde birçok alanda tercih edilen ve maksimum seviye çelikten üretilen bir üründür. Dilme hatları genel özellikleri ve kapasite parametreleri ile aşağıda sıralanmış üniteler ile ele alınmaktadır;

Rulo açma ünitesi 20 tona kadar ruloyu yönetebilir.

Dilme masası 3 mm’ye kadar kalınlık ve 1600 mm’ye kadar endeki paslanmaz çelik rulolarının istenilen genişlikte bantlar ile kesilmesine olanak tanımaktadır.

Pnömatik giyotin makası ile 3 mm’ye kadar paslanmaz çelikleri kesebilirsiniz.

Bant sarma ünitesi ise 15 tona kadar dilinmiş malzemeyi sarar ve rulo halinde teslim eder.

Paslanmaz dilme, rulo şekline getirilmiş saclardan kesilen dilimlerdir. Bu ürünlerin kesildikleri rulolar yapım aşamasına göre gruplandırılır. Örneğin soğuk rulo, sıcak rulo, HRP rulo, galvaniz ve paslanmaz rulo bunlardan birkaçıdır. Çemberler şeklinde paketlenen bu dilmelerin kesici özelliği olduğundan ambalajlanarak satılır. Yüksek seviyede çelikten üretile bu dilme yöntemiyle elde edilen paslanmaz saclar günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca bu dilmelerin elde edildiği rulolar 20 tona kadar ruloyu yönetebilirler. Plaklar halinde üretilen ince çeliğin yine çelik kesiciler tarafından dilimlenmesi ile elde edilirler. Yani 15 mm’ye kadar maksimum kalınlıkları bulunur. İnce yapılarına nazaran son derece kuvvetli ve dayanıklıdır. Aynı zamanda korozyon dirençleri de muhteşemdir.

Satineli ve Fırçalanmış Yüzeyler

Paslanmaz dilme işlemi genellikle standart olarak üretilirler. Ancak kullanım noktalarına bağlı olarak satineli ya da fırçalanmış olarak da hazırlanabilmektedirler. Ayrıca bu dilmelerin yüzeylerine koruyucu film de yerleştirilebilmektedir. Genellikle bu ürünler inşaat ve dekorasyon alanında kullanılırlar. Çünkü parlak ve pürüzsüz bir yüzeyleri vardır. Ayrıca boyalı olarak üretilebilirler. Aynı zamanda mat olarak üretilebilirler.

Uzinoks Paslanmaz Çelik firması talebinize uygun ebatlarda, kalınlıkta ve yüzeyde paslanmaz dilme ihtiyacınızı karşılaşmaktadır. Ayrıca geniş dağıtım ağı sayesinde talep ettiğiniz noktaya siparişlerinizi de teslim etmektedir.

  

Dayanıklı ve Estetik

Paslanmaz Rulo üzerinden dilme yapılarak elde edilen bu ürünler otomotiv, dekorasyon, mobilya, elektronik eşya ve elektrik sektöründe çok fazla kullanılmaktadır. Çelik dilimleme makinalarından geçen bu ürünlerin istenilen ölçülerde kesilmesi mümkündür. Ayrıca taşıması kolaydır ancak ambalajlama müşteri talebine göre yapılmaktadır. Eğer uzak bir noktaya teslim edilecek ise dilimlerin arasında koruyucu tabakalar da yerleştirilir. Çizilmeleri zordur ve mat şekillerde üretilenleri daha fazla talep görür. En sık alışveriş merkezlerinde, plazalarda ya da fabrikalarda bu ürünler ile karşılaşmak mümkündür. Uzinoks paslanmaz çelik güvencesi ile ihtiyacınıza en uygun paslanmaz dilmeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmanın stoklarına bulunan dilmeler sayesinde ihtiyacınızı doğrudan ve hiç beklemeden de karşılayabilirsiniz.

Dilme

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Teklif Formu