Türkçe |  English
Hakkımızda

Uzinoks Paslanmaz Çelik
Paslanmaz çelik sektöründe uluslararası kalite standartlarını uygulama düşüncesiyle yola çıkarak kurulan markamız, yapmış olduğumuz yatırımlar doğrultusunda; paslanmaz çelik tedarikini hayata renk katan kişilerin bulunduğu her yerde, paslanmaz çelik sektörünün öncülerinden olan bir şirket halinde müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hem yönetim hem de çalışan kadrosu olarak hizmet politikası çerçevesinde uygulamaya özen gösteren şirketimiz sahip olduğu üstün nitelikli ürün ve hizmet portföyünün satış ve pazarlamasını nitelikli yaşam stilini benimseyerek gerçekleştirmektedir. Modern çalışma ortamı anlayışıyla ve müşterilerinin ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verecek nitelikteki kaliteli ürün ve hizmet çeşitliliğiyle paslanmaz çelik sektöründe gözümüz zirvede, zihnimiz ise başarılarımıza yenilerini katmanın düşüncesindedir.

 
Kalite Politikamız

En Kaliteli Ürünlerle Yenilikçi Hizmet Politikası Uygulamak
Piyasa koşullarına göre, gelişen teknoloji eşliğinde hareket ederek en kaliteli ürünlerle arz ve talebi karşılamak, rekabet piyasasına göre sürekli yenilikçi hizmet politikalarını uygulamak

 
 
Misyonumuz

Yaşama Yeni Değerler Katmak
Amacımız paslanmaz çelik alışverişi yapmaya karar veren müşterilerimizin taleplerini memnuniyet ortamında dinlemek ve beklentilerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunmak adına profesyonel hizmet sunmaktır. Müşterilerimiz ile yapılan alışveriş sonrasında elde ettiğimiz ödül çalışanlarımızın ve içinde yaşadığımız toplumumuzun gelişimini sağlayacak, emeklerimizin karşılığı olacaktır.

 
Vizyonumuz

Aydınlık Bir Gelecek Edinmek
Hedefimiz içinde bulunduğumuz paslanmaz çelik sektöründe bilinçli müşterilerin istek ve beklentilerini gerek ürün ve gerekse sunduğumuz hizmetlerin sürekli gelişimi ve iyileştirmeleri ile karşılamak, bunu gerçekleştirirken de uluslararası standartlarda karşılıklı güven ve dürüstlük ilkemiz ile hizmet vermek, örnek teşkil edecek şekilde kurumsal paslanmaz çelik tedarikini karşılamaktır..