Türkçe |  English
Gizlilik Politikası  

Müşteri odaklı müşteri hizmet politikamız ile müşterilerimiz bilgilerinin güvenliğini sağlamayı Uzinoks Paslanmaz Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak temel kurallarımız çerçevesinde taahhüt etmekteyiz.

Bu temel kurallarımız arasında paylaşılan şirket bilgileri ve teklif dokümanları ile kişisel bilgilerin korunması ve kullanılmasını en üst seviyede önemseyen davranışlarımız yer almaktadır.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması.

Web sitemiz girilen bilgilerin güvenliği açısından “SSL” sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle bu bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülmez.
Elde ettiğimiz bilgiler , kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgi kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler , size en uygun ürün ve hizmeti sunmamızı ve bu ürün ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmaya temin etmeye yöneliktir. Sizin web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve saklanmaktadır. Bu yolla elde edilen bilgiler tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Yanlış yanıltıcı eksik bilgi vermeniz nedeniyle Uzinoks Paslanmaz markası bir zarara uğradığı taktirde bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafımıza aittir.